مسئولیت های اجتماعی

شرکت داروسازی دارو افشان شایگان به عنوان یک شرکت فعال در صنعت داروسازی، دارای مسئولیت‌های اجتماعی مهمی است. این مسئولیت‌ها به معنای تعهد شرکت به ارائه محصولات با کیفیت و ایمن برای بهبود سلامت عمومی جامعه، حفظ محیط زیست و پشتیبانی از توسعه پایدار است.

شرکت دارویی دارو افشان شایگان در راستای مسئولیت های اجتماعی، با همکاری مجمع خیرین ذکری و با هدف رشد و تعالی جسمی فرزندان این آب و خاک و پرورش نسلی توانمند تعداد بیش از ۲۰۰۰ قطره ویتامین در مناطق محروم و کم برخوردار کشور توزیع کرد. این فعالیت ها در مناطقی همچون سیستان و بلوچستان (زابل ،زاهدان ،چابهار)، جنوب کرمان، برخی نقاط تهران (مراکز نگهداری و پرورش ایتام، کودکان کار، کودکان بد سرپرست، معلولین، کودکان کارتن خواب و کودکانی با خانواده های درگیر اعتیاد)، مناطق مرزی سرخس در خراسان شمالی، سرپل ذهاب کرمانشاه و … انجام پذیرفته است. 

به علاوه، شرکت داروسازی دارو افشان شایگان در جهت حمایت از توسعه پایدار نیز مسئولیت پذیرفته است. این شرکت با کارآفرینی و ایجاد مشاغل پایدار، ارتقاء آموزش و دانش فنی، حمایت از اقتصاد محلی و ارتقاء شرایط زندگی جامعه به توسعه پایدار و رشد اقتصادی منطقه کمک می کند. مسئولیت اجتماعی شرکت داروسازی دارو افشان شایگان شامل احترام به حقوق انسانی و ارزش‌های اخلاقی نیز می‌شود.

مدرسه کودکان کار و بد سرپرست جنوب شهر تهران

اهدای شربت به کودکان سیستان و بلوچستان

خانواده‌های نیازمند جنوب شهر تهران

مرکز معلولین جسمی و ذهنی دختران بالای 14 سال