دارو افشان شایگان

درباره دارو افشان شایگان

شرکت داروسازی دانش بنیان دارو افشان شایگان تولید فرآورده های سلامت محور در اشکال دارویی متنوع (قرص، کپسول، پلت، شربت، سوسپانسیون، قطره و …) با فرمولاسیون های جدید و نوآورانه را وجهه همت خود قرار داده است. این محصولات از بهترین مواد اولیه و بر اساس بالاترین استانداردهای کیفی طراحی و تولید شده است. شرکت داروسازی دارو افشان شایگان با بهره ­گیری از کارمندان و متخصصی مجرب کوشیده است تا با ارائه این محصولات نقشی کوچک در بهبود کیفیت زندگی و ارتقاء سطح کیفی سلامت مصرف کنندگان عزیز داشته و در عین حال نماینده ای شایسته برای صنعت داروسازی ایران باشد.

رسالت دارو افشان شایگان

همه انسان‌ها صرف­ نظر از سن، جنسیت، قوم، مذهب، و نژاد سزاوار برخورداری از یک زندگی سالم هستند. رسالت اساسی ما در خانواده بزرگ داروسازی دانش بنیان دارو افشان شایگان، کوشش در جهت تحقق کامل این اصل مهم است تا از این رهگذر به نوبه خود سهمی در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی هم میهنان عزیز داشته باشیم. در این راستا کوشیده ایم تا تعهد به رعایت بالاترین سطح کیفیت تولید محصول و ارائه خدمات را در باورمان نهادینه کنیم. ما بر آن بوده ایم که با انتقال دانش فنی از شرکای بین‌المللی و با اتکا به مهارت های بالقوه یادگیری در سازمان خود، محصولاتی کیفی ، منطبق بر اصول GMP تولید و عرضه کنیم.

داروافشان شایگان
داروافشان شایگان

رسالت دارو افشان شایگان

همه انسان‌ها صرف­ نظر از سن، جنسیت، قوم، مذهب، و نژاد سزاوار برخورداری از یک زندگی سالم هستند. رسالت اساسی ما در خانواده بزرگ داروسازی دانش بنیان دارو افشان شایگان، کوشش در جهت تحقق کامل این اصل مهم است تا از این رهگذر به نوبه خود سهمی در ارتقاء سلامت و بهبود کیفیت زندگی هم میهنان عزیز داشته باشیم. در این راستا کوشیده ایم تا تعهد به رعایت بالاترین سطح کیفیت تولید محصول و ارائه خدمات را در باورمان نهادینه کنیم. ما بر آن بوده ایم که با انتقال دانش فنی از شرکت های بین‌المللی و با اتکا به مهارت های بالقوه یادگیری در سازمان خود، محصولاتی کیفی ، منطبق بر اصول GMP تولید و عرضه کنیم.

داروافشان شایگان

چشم انداز دارو افشان شایگان

بر اساس سند چشم انداز توسعه داخلی شرکت داروسازی دارو افشان شایگان، مجموعه بر آن است که تا افق هزار و چهارصد و چهار خورشیدی از نقطه نظر کیفیت در زمینه تولید فرآورده های سلامت محور در جمع 3 شرکت برتر کشور باشد. یک شرکت بین ­المللی پیشرو در زمینه تولید محصولات دارویی و مکمل تحت لیسانس که سهمی بسزا از سبد صادرات فرآورده های سلامت محور ایران به بازارهای جهانی داشته باشد. در این راستا برخی از مهم­ترین سرخط های سند چشم انداز شرکت به شرح زیر می باشد:

سودآفرینی بیشینه برای سهامداران، نرخ بهره ­وری بالا و چالاکی عملیاتی، دستیابی به حسن شهرت و تبدیل شدن به برندی خوشنام نزد مصرف کنندگان عزیز، ارزش ­آفرینی برای جامعه، نوآوری و توسعه سبد محصولات

خط مشی دارو افشان شایگان

  • استفاده بهینه از منابع موجود؛ کاهش ضایعات و تولید محصولات با کیفیت ، مقرون به صرفه و در دسترس به منظور ارتقاء بهره وری
  • رعایت اصول GMP، GLP، GDP و GSP در کلیه فرآیندهای تولید، تحلیل و عرضه محصولات
  • ایجاد سیستم تضمین کیفیت برای اطمینان از کیفیت و یکپارچگی محصولات
  • توسعه تجاری، بهبود و پیشرفت فعالیت ها
  • رسیدن به بازارهای جهانی و خدمت رسانی به جامعه بیش از هر زمان دیگر
  • تولید محصولات جدید و متنوع به منظور دستیابی به استانداردهای بهداشتی بالاتر
  • توانمندسازی ،جذب و آموزش سرمایه انسانی و پرورش همکاران متخصص 
  • توسعه برنامه های تحقیقات بالینی در زمینه های جدید از جمله خواب و هماتولوژی/انکولوژی
شایگان

دارو افشان شایگان در یک نگاه

شرکت دانش بنیان
50 پروانه تولید و بهره برداری
واردکننده سورس مواد اولیه
صادر کننده به کشورهای منطقه
اولین تولیدکننده محصولات بدون پارابن
پیشگام در معرفی علمی مکمل های دارویی
اولین تولیدکننده داخلی فولات نسل چهار
تولید محصولات کودک بدون قند 
0
پروانه ساخت وبهره برداری
0
 سال سابقه فعالیت
0
پرسنل متخصص

واحد های سازمانی

واحد فروش و بازاریابی

بی تردید هر فعالیت تولیدی بدون بهره گیری از کادر مجرب فروش و بازاریابی محکوم به شکست است. واحد فروش و بازاریابی شرکت دارو افشان شایگان با رویکرد علمی در سه حوزه فروش، بازاریابی و صادرات فعال می باشد. واحد فروش شامل چندین کارشناس می باشد . متخصصین مجرب این واحد در زمینه های مختلفی از جمله دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، بازاریابی علمی، و تربیت نمایندگان علمی مجرب و آگاه، فعال هستند. شناخت عملکرد رقبا با تکیه بر بانک اطلاعات قوی، فناوری روز و آگاهی از مقررات جدید زیرساخت های لازم جهت ارتقاء و بهره وری سازمان را ایجاد می نماید. این واحد همواره کوشیده است جدیدترین متدهای فروش و بازاریابی را با تکیه بر اصول مدیریت روابط مشتری یا CRM به کار بندد تا مشتریان و مصرف کنندگان عزیز حداکثر رضایت را از مصرف محصولات حاصل نمایند.

واحد تحقیق و توسعه (R&D)

واحد تحقیقات شرکت داروسازی دارو افشان شایگان قلب این مجموعه است. طراحی و توسعه فرمولاسیون داروهای جدید و نیز بهبود کیفیت محصولات جاری شرکت از مهمترین وظایف این واحد است. بهره گیری از‌ متخصصين‌ مجرب‌، همكاري‌ با مراكز دانشگاهي‌ و تحقيقاتي‌، استفاده‌ از یافته های به روز ترین‌ تحقیقات داروسازی و امکانات دستگاهی پیشرفته در این راستا مورد توجه قرار گرفته است.

واحد مالی و حسابداری

جهان امروز بر نظام مالی و حسابداری نوین استوار است و نظام های مالی نیازمند رهبران و متخصصانی هستند که بتوانند این نظام ها را مدیریت کنند. واضح است که بدون یک واحد مالی منظم و دقیق امکان ادامه فعالیت در حوزه تولید بسیار ضعیف خواهد بود. تامین منابع مالی حوزه مسئولیت از طریق ارتباط با اداره کل بودجه، ارائه خدمات مالی و حسابداری و نظارت بر اجرای قوانین و مقررات مالی و محلسباتی و معاملاتی سازمان از اهم وظایف و اختیارات واحد حسابداری و امور مالی است.

واحد منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی HRM یا همان Human Resource Management یکی از دپارتمان های حائز اهمیت در تمامی کسب و کارهاست که نقش بسزایی در رشد کارمندان یک شرکت ایفا می کند. منابع انسانی ارزشمندترین سرمایه شرکت داروسازی دانش بنیان دارو افشان شایگان است. ما همواره کوشیده ایم سطح توانایی پاسخ‌گویی به نیازهای کسب و کار را با تکیه بر این مهمترین سرمایه ارتفا بخشیم.

واحد تولید و برنامه ریزی

واحد برنامه ریزی شرکت داروسازی دارو افشان شایگان با هدف استفاده بهینه از دستگاه ها و تجهیزات تولید و آنالیز، نیروی انسانی و مواد اولیه نقش موثری در راستای تحقق اهداف سازمان ایفا می نماید. از جمله مهمترین فعالیت های واحد برنامه ریزی می توان به تهیه و تنظیم برنامه کلان تولید با هماهنگی واحد بازاریابی و فروش، تهیه و تنظیم برنامه ماهیانه و هفتگی تولید، کنترل عملیات و پایش توقفات تولید، کنترل موجودی و برنامه ریزی خرید مواد اولیه و بسته بندی، زمان‌سنجی و ظرفیت سنجی خطوط تولید و کنترل سیستم کدینگ اشاره کرد. اجرا و کنترل پروژه های تعالی سازمان از قبیل تدوین سند برنامه ریزی استراتژیک شرکت، پیاده سازی، اجرا و کنترل نظام کارت ارزیابی متوازن (BSC)، اجرا و کنترل نظام آراستگی محیط کار (5S) و اجرا و کنترل نظام بهبود مستمر اشاره کرد. شرکت دارو افشان شایگان با برخورداری از انبار مواد اولیه، انبار محصول و انبار قطعات فنی با رعایت اصول FIFO و FEFO سرویس دهی لازم را به کلیه واحد های شرکت ارائه می نماید.

دستاوردها

داروافشان شایگان

مدیرعامل دارو افشان شایگان از زیرساخت صادرات مکمل گفت :

دکتر نینا میردریکوند، مدیرعامل شرکت دارو افشان شایگان در این زمینه در گفت‌و‌گو با مجله غذا و دارو عنوان کرد: شرکت‌های تولیدکننده ایرانی به‌راحتی قابلیت دارند که محصولی را تولید کنند که در این حوزه در بازار کشورهای همسایه با محصولات مشابه خارجی وارد رقابت شود. اما این هدف زمانی می‌تواند محقق شود که یک سری عوامل بیرونی مانند تحریم‌ها و همچنین برخی عوامل درونی مثل قوانین دست‌و‌پاگیر و زمان‌بر بودن فرآیندهای اداری مربوط به صادرات ما را در این زمینه دچار محدودیت نکنند.

مدیرعامل دارو افشان  شایگان از زیرساخت صادرات مکمل گفت :

دکتر نینا میردریکوند، مدیرعامل شرکت دارو افشان شایگان در این زمینه در گفت‌و‌گو با مجله غذا و دارو عنوان کرد: شرکت‌های تولیدکننده ایرانی به‌راحتی قابلیت دارند که محصولی را تولید کنند که در این حوزه در بازار کشورهای همسایه با محصولات مشابه خارجی وارد رقابت شود. اما این هدف زمانی می‌تواند محقق شود که یک سری عوامل بیرونی مانند تحریم‌ها و همچنین برخی عوامل درونی مثل قوانین دست‌و‌پاگیر و زمان‌بر بودن فرآیندهای اداری مربوط به صادرات ما را در این زمینه دچار محدودیت نکنند.

داروافشان شایگان

گواهینامه ها