معرفی شرکت

شرکت داروسازی دارو افشان شایگان از سال ۱۳۹۵ در شهر تهران، در زمینه تولید و واردات فرآورده های دارویی، مکمل های تغذیه ای، مواد اولیه دارو و مکمل های تغذیه ای فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است. دارو افشان شایگان تولید فرآورده های سلامت محور در اشکال دارویی متنوع (قرص، کپسول، پلت، شربت، سوسپانسیون، قطره و …) با فرمولاسیون های جدید و فراهم نمودن بالاترین سطح کیفیت درخور مصرف کنندگان را سرلوحه کاری خود قرار داده است.

پیام مدیر عامل

ما در شرکت داروسازی داروافشان شایگان در راستای عمل به شعار سازمانی خود: ” شایگان، سلامتی جاودان “، همواره برآنیم در ارتقای سطح سلامت جامعه، نقش‌آفرین باشیم و در این راه با عزمی همگانی و امید به کار گروهی و تعالی اندیشه های نیروهای انسانی در تامین منافع کلیه ذینفعان خود اهتمام می ورزیم.

امید داریم با تدبیر، هوشمندی، همت و تلاش بی‌دریغ کلیه پرسنل شرکت، در سال مزین به نام ” اقتصاد مقاومتی، جهش تولید” بتوانیم در مسیر اعتلای سلامت عموم مردم و جامعه گام‌هایی مثبت برداشته و بیش از پیش در مسیر تعالی و سرآمدی حرکت نمائیم و در اعتلای نام داروافشان شایگان می کوشیم.

واحد ها

• واحد مسئول فنی و تضمین کیفیت
• واحد تحقیق و توسعه
• واحد بازاریابی و فروش
• واحد عملیات (تولید، فنی و مهندسی، برنامه ریزی)
• واحد منابع انسانی
• واحد بازرگانی
• واحد مالی

 

چشم انداز ما

چشم انداز ما در داروسازی دارو افشان شایگان این است که تا سال 1403 ه.ش.، جز 3 شرکت برتر از منظر کیفیت در زمینه تولید فرآورده های سلامت محور در ایران باشیم و به یک شرکت بین المللی پیشرو در زمینه تولیدات تحت لیسانس و صادرات فرآورده های سلامت محور دست یابیم تا همواره به عنوان اولین ها در صنعت داروسازی انتخاب شویم.

ماموریت ما

تحقق سلامتی جاودان و پایدار، ماموریت ما در داروسازی دارو افشان شایگان می باشد. بر همین اساس فرآورده های محور سلامت ما طبق اصول GMP و مدنظر قرار داشتن کیفیت، ایمنی و تاثیرگذاری مطابق با استانداردهای بین المللی، تولید و عرضه می گردند و جهت کلیه اقشار جامعه قابل اطمینان هستند.